На Волині врятували пораненого лебедя

На Волині врятували пораненого лебедя
Катерина Бєлоусова

До порятунку птаха долучились діти

На Волині у в Любешівському районі працівники державної служби охорони національного природного парку “Припʼять-Стохід” врятували травмованого лебедя.

Птаха доставили до Любешівської ветлікарні, після чого його випустили у річку Стохід, розповіли на Facebook-сторінці нацпарку.

Автори розповіли, що птаха знайшли у лісі місцеві жителі. Він не міг злетіти та потребував негайної допомоги.

В повідомленні підкреслили, що після того, як ветлікар оглянув лебедя та надав необхідну допомогу, його випустили на річку. Птах одразу зміг плести та пити воду.

“До порятунку пернатого долучились маленькі активісти, які допомагали рятувати лебедя”, – поділилися в повідомленні.

Як відомо, площа нацпарку сягає 39 315,5 гектарів. Характерною особливістю річок парку є наявність  десятків рукавів, русел, затонів, стариць, серед яких безліч заболочених та піщаних островів.

Нагадаємо, у Волинській області в Камінь-Каширському районі мешканець села Залізниця самовільно зайняв 0,4 гектара території Національного природного парку "Прип'ять-Стохід" та облаштував на ній штучну водойму.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на узбережжя Чорного моря на Одещині у національний природний парк "Тузлівські лимани" прилетіли на гніздування яскраві тропічні птахи сиворакши.

Читайте також
Відстріл тварин у заповіднику — незаконний: активісти виграли суд проти Хмельницької ОВА
Відстріл тварин у заповіднику — незаконний: активісти виграли суд проти Хмельницької ОВА

Адміністрація навіть не конкретизувала види тварин, фактично дозволивши вбивство на розсуд мисливців

Громади Харківщини відмовляють екологам у створенні заповідних територій
Громади Харківщини відмовляють екологам у створенні заповідних територій

В ОДА навіть пішли на порушення закону, не надаючи ні зауважень, ні схвалення клопотань

Генеральний клінінг у Голосіївському парку: киян запрошують долучитися до акції 20 червня
Генеральний клінінг у Голосіївському парку: киян запрошують долучитися до акції 20 червня

Організатори забезпечують трансфер з Києва до нацпарку та назад

Яким буде "Чорний Ліс" — перший нацпарк Кіровоградської області?
Яким буде "Чорний Ліс" — перший нацпарк Кіровоградської області?

Науковці обґрунтували необхідність захисту цих територій ще 100 років тому