Кияни перетворили клумбу для вертикального озеленення на смітник

Кияни перетворили клумбу для вертикального озеленення на смітник
Катерина Бєлоусова

Біля клумби планують встановити інформаційну табличку, щоб люди не плутали клумбу зі смітником

У Києві у Шевченківському районі містяни перетворили клумбу для вертикального озеленення на смітник.

Клумба знаходиться на вулиці Січових Стрільців в будівлі супермаркету "Сільпо”, повідомляє біологиня Анастасія Глущенко у Facebook.

На опублікованій світлині видно, що у клумбу викинули паперові стаканчики, упаковку з-під їжі, пластикову пляшку, недопалки та інший непотріб.

facebook.com/nastasya.glushchenko

facebook.com/nastasya.glushchenko

Пост Глущенко у соцмережі викликав жваві обговорення. 

“Урни від загородження не відрізнити. Це вже клініка. Треба як для дітей об'яву, що це загородження”, – написав дендролог Володимир Ветроградський.

Користувачка Лариса Юзьків пообіцяла зробити інформаційну табличку, щоб містяни не плутали клумбу зі смітником.

Нагадаємо, на Київщині біля села Рожни, що у Зазимській громаді, у полі виявили масштабне звалище з рослинних решток, будівельного та побутового сміття, а також бочок, ймовірно з відходами паливно-мастильних матеріалів. Звалище знаходиться поблизу дороги між селом Літка та Броварами та межує з національним природним парком “Залісся”.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Києві “наберає обертів” екоініціатива “Місто живих стін”, в рамах якої відбувається вертикальне озеленення за допомогою винограду Вічі.

Читайте також
Посадовці системно винищують українські ліси. Збитки — майже 250 млн грн
Посадовці системно винищують українські ліси. Збитки — майже 250 млн грн

Незаконно зрубано щонайменше 13 тис. дерев

Засох 1200-літній британський дуб, який був сховком Робіна Гуда
Засох 1200-літній британський дуб, який був сховком Робіна Гуда

До загибелі правічного дерева долучилися й туристи, які 200 років своїми візитами ущільнювали ґрунт довкола

Українці платять за "сміттєву" реформу, яку проігнорувала місцева влада — експерт
Українці платять за "сміттєву" реформу, яку проігнорувала місцева влада — експерт

Практично всі міста України не оновили модель управління відходами, тож по суті порушують чинне законодавство

Засмітив ліс — плати 51 тис. грн: може зрости відповідальність за "сміттєві" порушення
Засмітив ліс — плати 51 тис. грн: може зрости відповідальність за "сміттєві" порушення

Якщо посадовці не вживатимуть заходів із ліквідації стихійних звалищ, також платитимуть штраф