До Департаменту захисту довкілля КМДА завітали з обшуками правоохоронці: що хочуть знайти

До Департаменту захисту довкілля КМДА завітали з обшуками правоохоронці: що хочуть знайти facebook.com/kekz.ua
Ганна Велика

Перевірки підрозділів Київської міської державної адміністрації та комунальних підприємств вже набули постійного характеру

У п’ятницю, 17 січня, у приміщеннях Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА та КО "Київзеленбуд" проходять слідчі дії для перевірки їхньої діяльності щодо капітального ремонту та реконструкції парків і зон відпочинку.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Обшуки відбуваються на підставі ухвали Голосіївського районного суду м. Києва від 18 грудня 2024 року, розповіли в адміністрації. Правоохоронців цікавить діяльність Департаменту, КО "Київзеленбуд" та їхня взаємодія з підрядними організаціями щодо виконання робіт із капітального ремонту та реконструкції парків і зон відпочинку.

За словами чиновників, фахівці Департаменту та комунального об’єднання надають всі необхідні наявні документи, всебічно сприяють правоохоронним органам у проведенні процесуальних дій та розраховують на об’єктивність і неупередженість слідства.

Нагадаємо, 26 грудня 2024 року співробітники слідчого відділу управління поліції ГУ Нацполіції у Києві провели обшуки у службових приміщеннях КО “Київзеленбуд”. Вони стосувалися надання послуг із ліквідації карантинних бур’янів на території Києва підрядною організацією впродовж 2024 року.

Місяцем раніше, 21 листопада, правоохоронці обшукували приміщення “Київзеленбуду” щодо поточної фінансово-господарської діяльності цього комунального об’єднання.

Також ЕкоПолітика писала про те, що 13 грудня 2024 року на систематичних хабарях за дозволи на викиди “погорів” керівник департаменту КМДА.

Читайте також
Складу злочину не знайшли: ДБР закрило справу проти колишнього директора “Лісів України”
Складу злочину не знайшли: ДБР закрило справу проти колишнього директора “Лісів України”

Раніше правоохоронці перевіряли походження майна та можливе незаконне збагачення посадовця 

Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення води й повітря, боротьба за землі
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення води й повітря, боротьба за землі

"Зірками" тижня є лісівники з Одещини, які залякуванням змусили майстрів лісу незаконно вирубувати та продавати дерева

Екоподаток без екології: як мільярди тихо "розчиняються" в бюджетах
Екоподаток без екології: як мільярди тихо "розчиняються" в бюджетах

Кошти часто витрачають на дивні закупівлі, проєкти без природоохоронного ефекту та створення корупційних схем