British Steel витратить понад $1,5 мільярда для зменшення викидів на 75% shutterstock

British Steel витратить понад $1,5 мільярда для зменшення викидів на 75%

Катерина Бєлоусова

Перше виробництва зеленої сталі запустять до кінця 2025 року

Металургійна компанія British Steel оголосила про інвестицію у 1,25 мільярда фунтів стерлінгів ($1,53 мільярда) на впровадження технології двох електродугових печей на заводі у Сканторпі.

Ініціатива покликана зменшити викиди підприємства на  75% до 2035 року, повідомляє AZoM.

Зазначається, що проєкт покликаний переобладнати дві традиційні домені печі на електродугові. Очікується, що перше виробництва зеленої сталі запустять до кінця 2025 року.

“Наше бажання значно скоротити наш вуглецевий слід у поєднанні з поточними ринковими умовами означає, що ми не можемо чекати і повинні трансформувати наш бізнес якомога швидше. І хоча декарбонізація не відбудеться миттєво, нам вкрай необхідно вжити швидких і рішучих заходів, щоб забезпечити стале майбутнє British Steel”, – сказав генеральний директор і президент British Steel Сіюнь Цао.

В матеріалі розповіли, що проєкт дозволить забезпечити необхідні обсяги виробництва, а також відповідати безпосереднім вимогам ринку та екологічним цілям. Окрім того, це дозволить компанії вирішити нагальну потребу в декарбонізації та посилити нові стандарти для галузі.

Нагадаємо, автобудівна компанія Porsche AG і шведський промисловий стартап H2 Green Steel підписали угоду про постачання низьковуглецевої сталі для автомобілів до 2030 року.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, генеральний директор групи “Метінвест” Юрій Риженков заявив, що зруйновані у Маріуполі підприємства "Азовсталь" та ММКІ будуть відбудовувати фактично з нуля за новими зеленими технологіями.

Читайте також
Фонд декарбонізації досі не запрацював: отримує гроші, але не може їх використовувати
Фонд декарбонізації досі не запрацював: отримує гроші, але не може їх використовувати

Установа наразі не може виконувати завдання, задля яких була створена

Державний фонд декарбонізації: чекаємо на сумне майбутнє?
Державний фонд декарбонізації: чекаємо на сумне майбутнє?

Державний фонд декарбонізації не може фінансувати кліматичні заходи

У декарбонізації промисловості ЄС можуть допомогти великі теплові насоси
У декарбонізації промисловості ЄС можуть допомогти великі теплові насоси

Сфера виробництва теплових насосів активно розвивається на заводах по всій Європі через необхідність декарбонізації промисловості